رکود بازار خودرو به زودی از بین می رود

رکود بازار خودرو به زودی از بین می رود

image002 (1)  به گزارش خبر خودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : خودروسازان همزمان با کاهش قیمت ، باید در جهت ارتقا کیفیت و بهره‌وری تلاش نمایند تا ضمن کسب رضایت  مصرف کنندگان داخلی ، در بازار رقابت های جهانی نیز حضور جدی تری داشته و رشد و توسعه بیشتری را کسب نمایند.

 کمال الدین پیر موذن در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو، افزود : به زودی با تصمیمات اتخاذ شده اختلاف ایجاد شده در خصوص قیمت خودرو و بلاتکلیفی و رکود ایجاد شده بر بازار خودرو از بین  رفته و بازار خودرو به شرایط معمول خود باز می گردد.

 وی تاکید کرد : انتظار می رود با تعاملات کمیسیون صنایع و معادن ،  وزارت صنعت و معدن ، شورای رقابت و صاحبان بزرگ صنعت خودروسازی در کشور ، بلاتکلیفی مشتریان برطرف شود.

 وی تصریح کرد : باید مردم و خودروسازان هر چه سریعتر از شرایط موجود در قیمت و بازار خودرو رها شوند اما در هر حال هر دستگاهی وظایفی را عهده ار هستند که باید به آن عمل نماید اما امید است در نهایت این تصمیم به نفع اقتصاد مولد و اشتغال زا در کشور تمام شود.

وی با اشاره به اطلاعات بسیار دقیق و موثق کمیسیون صنایع و معادن در خصوص صنعت خودروسازی کشور تصریح کرد : اعضای کمیسیون صنایع و معادن در جلسات مشترک با شورای رقابت با ارائه دلایل منطقی توانستند این مسئله را حل نموده و  از افزایش قیمت خودروها جلوگیری نمایند تا در این راستا نگرانی و دغدغه مردم نیز برطرف شود

نمایندگی فروش 1734 و 309 هیوندای کرمان موتور به مدیریت آقای فرشاد میرزائی از سال 1383 تاکنون مشغول به ارائه خدمات فروش گروه صنعتی کرمان خودرو بوده و در طی این سالها با پشتکار و جدیت فراوان در امر فروش انواع محصولات کرمان موتور اهتمام ورزیده است  .

  • شبکه های اجتماعی

KermanMotor1734
تمامی حقوق این سایت متعلق به نمایندگی 309 هیوندای و 1734 کرمان موتور می باشد.
KermanMotor1734 - Copyright © 2017