هیوندای در آستانه اعتصاب کارگران قرار گرفت

هیوندای در آستانه اعتصاب کارگران قرار گرفت

hyundai گروه بین الملل: برای سومین سال پیاپی و با شکست مذاکرات کارگران اتحادیه کاری هیوندای موتور کره رای به اعتصاب دادند.

 به گزارش خبرخودرو، بار دیگر مذاکره پیرامون حقوق سالانه کارگران به بن بست رسید و کارگران بزرگترین خودروساز کره جنوبی را در آستانه اعتصاب قرار داد.

گفته می شود که اعتصاب مذکور از بیست و دوم آگوست و در نتیجه عدم توانایی شرکت در بالا بردن سطح حقوق  کارگران به دلیل نواسانات ارزش ارز و ضرر دهی صادرات آغاز خواهد شد.

هیوندای و کیا پنجمین خودروساز بزرگ جهان تا کنون چهار بار در تاریخ ۲۷ سالشان با اعتصاب دست و پنجه نرم کرده اند. طبق پیش بینی های انجام شده توسط هیوندای در صورت آغاز اعتصاب ضرری ۱۴٫۴ تریلیون وونی(۱۴٫۱ میلیارد دلاری) متوجه بخش تولید خواهد شد. گفتنی است حدود ۷۰% از ۴۷۲۶۲ نیروی کار هیوندای برای شرکت در این اعتصاب اعلام آمادگی کرد اند.

منبع: خبر خودرو

نمایندگی فروش 1734 و 309 هیوندای کرمان موتور به مدیریت آقای فرشاد میرزائی از سال 1383 تاکنون مشغول به ارائه خدمات فروش گروه صنعتی کرمان خودرو بوده و در طی این سالها با پشتکار و جدیت فراوان در امر فروش انواع محصولات کرمان موتور اهتمام ورزیده است  .

  • شبکه های اجتماعی

KermanMotor1734
تمامی حقوق این سایت متعلق به نمایندگی 1734 کرمان موتور می باشد.
KermanMotor1734 - Copyright © 2017